fb
SLEDUJTE NOVÉ TRENDY
VÍCE NA NAŠEM facebooku
 
RM STYL

Stylová dámská móda

INFINITE, Sabatti a další značky
V prodejně RM Styl naleznete modely a obuv od českých i evropských výrobců. Vybrané luxusní značky jsou výsledkem dlouhodobého hledání nápaditých návrhářů a především špičkových českých firem, které nepatří do průměrné konfekce. Navštivte prodejnu RM-STYL v Kolíně a vyzkoušejte si osobité trendy modely.

znacky

INFINITE

Český výrobce INFINITE je známý pro své skvěle padnoucí střihy a modely pro aktivní a bussines ženy. Při výrobě modelů spolupracuje s firmou Swarovski. Styl INFINITE je nezaměnitelný a poznáte ho na první pohled.

Jopess

Jopess je český výrobce dámské konfekce, který elegantně obléká ženy již více než 10 let. S použitím materiálů světové kvality vznikají kolekce, které jsou specifické svým střihem i kombinací barev. 

Ilmodo

Ilmodo se zabývá výrobou a prodejem dámské i pánské pletáže. Protože jsou modely vytvářeny podle aktuálních trendů a kvalitních materiálů, zaujme propracovaná konfekce i toho nejnáročnějšího zákazníka. 

Dapi

Dapi je ryze česká designová firma, která nabízí skvěle padnoucí a módní obuv. Nejen u obuvi, ale také u kabelek se odráží kreativita, elegance i pečlivě vybrané materiály.

GRAND de MODE

Grand Corporation se zabývá dovozem a prodejem metrového textilu z celého světa. Z prvotřídních látek následně vytváří české modely pod značkou GRAND de MODE, které se těší velké oblibě.

Sabatti

Dvakrát ročně připravuje Sabatti pro své zákaznice novou kolekci, kterou představuje na mezinárodním veletrhu Styl v Brně. Jejich nabídka zahrnuje kostýmky, kabáty, sukně, šaty i trička a halenky. 

Ara

Ara je přes šedesát let výrobcem komfortní obuvi, který ročně vytvoří přes 8 milionů párů bot ročně. Z materiálů je nejčastěji používána useň a dále stretch i mikroplyš, který je oblíbený pro svoji prodyšnost.

Högl 

Rakouský výrobce Högl skvěle kombinuje módní trendy a požadavky zákazníků na pohodlnou a kvalitní obuv. Tato obuv je nezaměnitelná a proracovaný tvar obuvi se rychle přizpůsobí chodidlu.